MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 12667362
nr 1266 7362
Matbord
med förlängningsdel, omkring 1900, diameter: 106, höjd: 75 cm, (Mellanbor. Bredd: 152)
Kondition: Mellanbord med trasigt ben, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:59:09
29/7 18:52:41